Profesjonalne zajęcia taneczne dla dzieci

Kids Dance – jest to połączenie tańca nowoczesnego z animacjami tanecznymi, oraz podstawami tańca towarzyskiego. Nasze choreografie ułożone są do znanej i lubianej muzyki, która wręcz sama ponosi do tańca. Kids Dance to fantastyczne rozwiązanie dla dzieci w każdym wieku. Forma ta łączy w sobie świetną zabawę i naukę koordynacji ruchowej. Poprawia również wydolność fizyczną i kształtuje poczucie rytmu. Zajęcia dla dzieci w wieku 3-5 lat oraz 6-12 lat.

Nasze zajęcia taneczne dla dzieci w Warszawie to więc nie tylko nauka podstawowych kroków tanecznych, ale także wiele starannie opracowanych ćwiczeń, mających na celu rozwijanie sprawności, poczucia rytmu oraz muzykalności. Organizując różne rodzaje kursów tanecznych, dajemy maluchom możliwość poprawy ich gibkości i zwinności, a także zwiększenia swobody i płynności ruchów. Naszym celem jest świadome edukowanie poprzez taniec i zabawę.

Z myślą o dzieciach wykazujących szczególne zdolności taneczne oraz zamiłowanie do muzyki, szkoła tańca Rising Stars, zlokalizowana w dogodnej części miasta Warszawa, przygotowała specjalną ofertę zajęć tanecznych. Taniec dla dzieci jest niezwykle ważny, ponieważ daje możliwość swobodnej dziecięcej ekspresji i rozwija słuch muzyczny. Polecamy ofertę naszych zajęć tanecznych dla dzieci w Warszawie i okolicach.

Państwa pociechy znajdą u nas bardzo dobre warunki do rozwijania swoich umiejętności, zapewniamy bowiem fachową opiekę i zajęcia taneczne na najwyższym poziomie, które są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów z wieloletnim doświadczeniem. Dokładamy wszelkich starań, aby maluchy, poza zdobywaną wiedzą z zakresu tańca dla dzieci, odbierały lekcje jako doskonałą zabawę w gronie swoich rówieśników.

Jako profesjonalna szkoła tańca dla dzieci w Warszawie, specjalizujemy się w organizacji zajęć tanecznych zarówno dla maluchów w wieku szkolnym, jak i przedszkolnym. Polegają one przede wszystkim na nauce podstaw, czyli ruchów, które stanowią niezbędną podstawę do dalszego rozwoju tancerza.

W naszej szkole tańca dla dzieci znajduje się szeroka gama propozycji z podstaw tańca towarzyskiego, a także nowoczesnego. Zajęcia mają na celu nie tylko zachęcanie do wspólnej zabawy, ale także upowszechnianie idei zdrowego, aktywnego stylu życia oraz usprawnienie motoryki najmłodszych.

Taniec dla dzieci jest niezwykle ważną aktywnością, która wpływa pozytywnie na ich rozwój. Przynosi to ogromne korzyści. Jeśli więc zależy Państwu na tym, by dziecko prawidłowo się rozwijało i odczuwało przy tym frajdę z dodatkowych zajęć pozalekcyjnych, warto zdecydować się na szkołę tańca dla dzieci, szczególnie jeśli mieszkają Państwo w Warszawie i nie chcą szukać lekcji w dalej oddalonych miejscowościach.

Korzyści płynące z uczestnictwa w zajęciach tanecznych dla dzieci:

  • rozwój koordynacji ruchowej,
  • kształtowanie poprawnej postawy i prawidłowej sylwetki (m.in. zapobieganie skrzywieniom kręgosłupa oraz płaskostopiu, a także wzmocnienie mięśni brzucha),
  • poprawa ogólnej wydolności fizycznej organizmu,
  • rozwój wyobraźni i kreatywności,
  • przełamywanie barier wstydu.
  • Wszystkie zajęcia taneczne dla dzieci odbywają się w nowoczesnych i doskonale wyposażonych salach szkoły tańca Rising Stars, zlokalizowanej w atrakcyjnej części miasta Warszawa i okolicach.