Kurs tańca towarzyskiego

Taniec towarzyski stanowi formę rozrywki wywodzącą się z tańców salonowych i zabaw ludowych, uprawianą od początku XX wieku. Początkowo był to taniec dla klas uprzywilejowanych, wykonywany głównie na salach balowych. Współcześnie, kursy są dostępne praktycznie dla wszystkich. Pozwalają poznać różnorodność technik muzycznych i wyposażają w cenne umiejętności taneczne, niezbędne na wszelkich imprezach, weselach, balach sylwestrowych, itp.

Szkoła tańca Rising Stars w Warszawie proponuje naukę tańca dla dzieci oraz dorosłych na różnych poziomach zaawansowania.

Dla kogo jest nasz kurs?

Oferowane przez nas kursy tańca stanowią doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy szukają dobrej rozrywki, chcą aktywnie i odprężająco spędzić wolny czas, a także pragną poczuć się swobodniej i pewniej siebie na parkiecie. Nauka tańca jest również idealna dla tych osób, które chcą zdobyć lub podnieść posiadane już umiejętności taneczne. Zajęcia taneczne odbywają się w Warszawie, więc naszą ofertę szczególnie kierujemy do mieszkańców Warszawy i okolic.

Taniec towarzyski składa się głównie ze stylu standardowego oraz latynoamerykańskiego, ale nasza szkoła daje również możliwość nauki kilku popularnych tańców użytkowych. Dzięki takiej różnorodności, mają Państwo niepowtarzalną okazję poznać różne style, przez co taniec towarzyski na weselach i innych przyjęciach już nigdy nie będzie wiązał się z niepotrzebnym stresem.

Oferujemy różne kursy tańca towarzyskiego:

  • standardowe (walc angielski, walc wiedeński, tango, fokstrot, quickstep),
  • latynoamerykańskie (samba, rumba, cha cha, paso doble, jive),
  • użytkowe (disco samba, disco swing, rock and roll czy salsa, bachata).
  • W czasie zajęć z nauki tańca, liczba tańców oraz choreografie są dostosowywane do indywidualnych potrzeb uczestników, a także do stopnia zaawansowania grupy. Wszystkie wyżej wymienione tańce wprowadzamy stopniowo, w odpowiedniej kolejności, wraz z czasem trwania kursu zwiększając stopień trudności kroków oraz ilość tańców.

    Zajęcia i nauka tańca nie musi być czymś trudnym, o ile będą Państwo szkoleni przez profesjonalnych tancerzy. O ich uprawnieniach w dziedzinie nauczania tańca towarzyskiego świadczy wieloletnia kariera zawodnicza. Możemy zapewnić, że wszystkie nasze kursy są prowadzone przez specjalistów w tej dziedzinie, można więc zaufać naszemu doświadczeniu i po prostu oddać się przyjemności tańczenia.

    Warsztaty tańca towarzyskiego odbywają się w siedzibie szkoły Rising Stars, zlokalizowanej w dogodnej części miasta Warszawa. Wygodny dojazd to jeden z wielu atutów naszej szkoły.

    Zachęcamy więc do skorzystania z wyjątkowej, przygotowanej specjalnie dla Państwa oferty kursów tańca towarzyskiego.