Pierwszy taniec - kurs tańca dla narzeczonych

Pierwszy taniec jest wpisany w tradycję weselną: symbolizuje początek wspólnego życia i jest początkiem zabawy weselnej. Wywodzi się najprawdopodobniej z dwóch niezależnych zwyczajów – otwierania bali uroczystym tańcem oraz symbolicznego zawarcia związku małżeńskiego. Pierwszy taniec weselny nie jest koniecznością, aczkolwiek stanowi miły akcent dla zaproszonych gości i daje sygnał do rozpoczęcia wspólnej zabawy. Może to być klasyczny walc angielski lub zmysłowa rumba – najważniejsze, aby sprawiał przyjemność. Warto zainteresować się profesjonalnym odbywającym się w tygodniu kursem, bo dzięki temu będą Państwo mogli bez stresu zatańczyć na swoim weselu.

Profesjonalna nauka pierwszego tańca – Warszawa

Pięknie przygotowany taniec może stać się efektowną ozdobą każdego przyjęcia weselnego. Dlatego w szkole tańca Rising Stars, mieszczącej się w dogodnym miejscu na terenie miasta Warszawa, organizujemy profesjonalny kurs tańca dla narzeczonych. Nauka pierwszego tańca sprawi, że poczują się Państwo na parkiecie pewnie i naturalnie, nawet jeśli na co dzień nie przepadają Państwo za tego typu rozrywką. Sprawimy, że pierwszy taniec będzie tylko preludium do dalszej przygody tanecznej.

Pierwszy taniec dla początkujących

Nawet jeśli do tej pory Państwo nie tańczyli i nie mają pewności, czy sobie poradzą, nasi instruktorzy w trakcie kursu tańca dla narzeczonych pokażą wszystko od podstaw, umożliwiając efektywną naukę w stawianiu kroków oraz prowadzeniu partnerki. Chętnie zdradzą również wszelkie tajemnice dotyczące pierwszego tańca, dzięki czemu będzie on nie tylko pięknie wyglądał, ale z całą pewnością oczaruje wszystkich gości. Jeśli więc rozglądają się Państwo za idealnym kursem dla siebie w Warszawie i okolicach, warto skorzystać z naszej oferty.

Kurs tańca dla narzeczonych dedykujemy wszystkim tym, którzy pragną:

  • świetnie wypaść na parkiecie podczas pierwszego tańca weselnego,
  • oczarować gości podczas przyjęcia,
  • nabyć umiejętności taneczne, które przydadzą się nie tylko w trakcie wesela, ale i w przyszłości, na różnego rodzaju imprezach.
  • Pierwszy taniec – indywidualne podejście

    Organizowane przez naszą szkołę w Warszawiekursy tańca dla narzeczonych są prowadzone pod okiem wykwalifikowanych instruktorów posiadających odpowiednie uprawnienia taneczne. Do tej pory mieliśmy okazję przygotowywać choreografię pierwszego tańca dla wielu par, które zdecydowały się na wesele w Warszawie oraz całej Polsce. Do każdego układu podchodzimy indywidualnie i z maksymalnym zaangażowaniem, biorąc pod uwagę Państwa predyspozycje, a także upodobania muzyczne. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektórym nauka tańca weselnego przychodzi szybko, innym – nieco wolniej. Jesteśmy cierpliwi i otwarci na Państwa sugestie oraz uwagi, starając się jak najbardziej pomóc i doradzić, szanując przy tym Państwa wolę i chęci. Dzięki temu nasz kurs tańca weselnego przebiega w dobrej atmosferze dla obu stron.

    Kursy tańca dla narzeczonych odbywają się w nowocześnie wyposażonych salach w szkole Rising Stars, usytuowanej w atrakcyjnej części miasta Warszawa. Dzięki temu dojazdy na kurs nie stanowią problemu i wizyty w naszej szkole można pogodzić z organizacją pozostałych usług weselnych.