Sportowy taniec towarzyski dla dzieci

Jeśli Państwa pociechom marzą się profesjonalne turnieje tańca, a przy tym wykazują one chęć podejmowania coraz to nowych wyzwań na parkiecie, szkoła Rising Stars w Warszawie przygotowała specjalną ofertę w postaci tańca towarzyskiego dla dzieci – sekcji sportowej.

Taniec towarzyski dla dzieci, który jest prowadzony w naszej szkole tańca zlokalizowanej w dogodnym miejscu na terenie miasta Warszawa, stanowi najlepszą formę aktywności oraz spędzania wolnego czasu. Oferujemy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, który jest dostosowany do potrzeb i indywidualnych możliwości uczestników.

Dla kogo sportowy taniec towarzyski?

Zajęcia sportowego tańca towarzyskiego są przeznaczone przede wszystkim dla tych dzieci, które pragną rozpocząć rywalizację turniejową bądź po prostu zaczerpnąć lekcji tańca w sekcji sportowej.

W sportowym tańcu towarzyskim parę stanowi dwoje tancerzy odmiennej płci, mogących brać udział w następujących rodzajach współzawodnictwa:

  • indywidualnych: dzieci do lat 7, dzieci młodszych 8-9 lat, dzieci starszych 10-11 lat, juniorów młodszych 12-13 lat oraz juniorów starszych 14-15 lat,
  • grupowych (formacje taneczne): dzieci do lat 11, juniorów 12-15 lat.
  • Jak wyglądają zajęcia sportowej sekcji tańca towarzyskiego w naszej szkole?

    Młodzi tancerze, na treningach organizowanych kilka razy w tygodniu, poznają różnorodne techniki taneczne oraz charakter poszczególnych tańców towarzyskich. Zajęcia odbywają się pod okiem wysoce wykwalifikowanych instruktorów i ekspertów tanecznych, będących finalistami i półfinalistami Mistrzostw Polski, Świata i największych turniejów na świecie, takich jak Blackpool Dance Festival.

    Taniec towarzyski dla dzieci obejmuje naukę technik:

  • standardowych: walc angielski, walc wiedeński, tango, fokstrot, quickstep,
  • latynoamerykańskich: cha cha, samba, rumba, jive, paso doble.
  • Na zajęciach nasi instruktorzy starają się wprowadzać przyjazną i zachęcającą do nauki atmosferę, aby dzieci chętnie na nie przychodziły i brały w nich czynny udział. Wszystkie zajęcia tańca towarzyskiego dla dzieci odbywają się w nowocześnie zaaranżowanych salach, w siedzibie szkoły Rising Stars, usytuowanej w dogodnej dzielnicy na terenie miasta Warszawa.