Rising Stars to szkoła, która powstała po to by zarażać ludzi pasją do tańca, ale jednocześnie rozpowszechniać sportowy taniec towarzyski.

Taniec jest bez wątpienia jedną z najbardziej wszechstronnych form aktywności ruchowej. Żadne niedoskonałości człowieka, czy chociażby wiek, nie są przeszkodą. Umiejętności nabyte na parkiecie, przydają się na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych, ale również w życiu codziennym. Poprawiają sprawność fizyczną, koordynację ruchową oraz rozwijają wyobraźnię i udoskonalają pamięć.

Rising Stars prowadzą Adrianna Kulesza i Michał Kulesza, którzy są aktywnymi tancerzami oraz dyplomowanymi instruktorami. Mają najwyższej klasy trenerów, między innymi Mistrza Świata Slavika Kryklyvyy oraz uczestniczą w turniejach tańca na całym świecie. Taniec to ich miłość od dziecka, która wskazała im drogę życiową i pozwoliła uciec od problemów dnia codziennego. Dlatego ta pasja to nie tylko zamiłowanie do tańca, ale sposób na życie.

Jesteśmy w stanie zagwarantować pełne zaangażowanie i indywidualne podejście. Dbamy o to, aby zajęcia odbywały się w małych grupach, dzięki czemu instruktorzy mogą każdemu przekazać to co w tańcu jest najcenniejsze.

Chcemy by nie były to dla Państwa tylko zajęcia. Ale również miejsce spotkań, rozmów, i wspaniałej, rodzinnej atmosfery.

Przekonajcie się sami!

Zapraszamy!

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ KADRĄ:

Michał Kulesza

Michał Kulesza w wieku 7 lat zadecydował, że będzie w przyszłości tancerzem, ale jego przygoda z tańcem rozpoczęła się już w przedszkolu. Swojej pasji zawdzięcza bardzo wiele. Pozwoliła mu ona spełniać marzenia oraz uchroniła przed złymi wyborami w życiu. Osiągnął klasę S, najwyższą klasę międzynarodową, był półfinalistą Mistrzostw Polski w 10 tańcach oraz w samym standardzie. Jest Wicemistrzem okręgu mazowieckiego w tańcach latynoamerykańskich, zwycięzcą Grand Prix Mazowsza w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Zdobył również wiele miejsc na podium biorąc udział w turniejach tańca towarzyskiego w całej Polsce.

Aktualnie jest studentem fizjoterapii oraz dyplomowanym instruktorem tańca. Jego wiedza na temat ludzkiego ciała jest bogata i potrafi wykorzystywać ją w praktyce przy prowadzeniu zajęć.

Adrianna Kulesza

Adrianna Kulesza swoje życie związała z tańcem towarzyskim już w wieku 7 lat. Od dziecka wiedziała że chce być tancerką i osiągać sukcesy. Jej marzenia spełniają się po dziś dzień. Ciężką pracą zdobyła klasę S, czyli najwyższą klasę międzynarodową oraz była dwukrotną Mistrzynią Polski federacji WDP w kategorii Latin Under 21.

W swojej karierze tanecznej odnosi stale sukcesy, poniżej wymieniliśmy niektóre z nich:

Blackpool Dance Festival 2011 (Anglia – Blackpool) Under21 Latin 6 miejsce (finał) – jest to jeden z największych, najstarszych i najbardziej prestiżowych turniejów na świecie.

International Championships 2011 (Anglia – Brentwood/London) Under21 Latin 2 miejsce – ten turniej również posiada wspaniałą tradycję i należy do największych na świecie.

San Francisco Open DanceSport Championships 2012 (USA – San Francisco) (CA) Youth Championship Scholarship Latin 1 miejsce.

Mistrzostwa Świata federacji WDC! WDC Disney Resort 2012 (Francja – Paryż) Disney Cup Under21 Latin 9 miejsce.

UK Open 2013 (Anglia – Bournemouth) Amateur Latin 52 miejsce – również UK Open należy do 4 największych turniejów na Świecie.

Blackpool Dance Festival 2013 (Anglia – Blackpool) Amateur Rising Star Latin 24 miejsce.

Półfinał programu telewizyjnego Got To Dance – Tylko Taniec!

Posiada uprawnienia Instruktora Sportowego oraz bogate doświadczenie.
Kocha pracę z dziećmi oraz bardzo się angażuje w prowadzenie zajęć.